Aloitamme tammikuussa uuden K-pop 7-12-vuotiaiden alkeistunnin keskiviikkoisin klo 17.00-17.45 Kuokkalan Graniitin tanssisalissa. Ensimmäinen kerta on 14.1 ja keväällä viimeinen 20.5 eli yhteensä 18 kertaa (ei talvilomalla). Opettajana on Aru Hakkarainen.
Ensimmäinen kerta on oppilaille ilmainen kokeilu ja sitten kevätkausi maksaa vain 50€, koska ryhmä toteutetaan yhteistyössä Jyväskylän kaupungin Liikuntapalveluiden kanssa HarrastusStartti hankerahoituksella tuettuna pilottiryhmänä.
Uutena on alkamassa myös yli 13-vuotiaiden oma K-pop alkeet ryhmä keskiviikkoisin klo 16.00-17.00 Kuokkalan Graniitin tanssisalissa. Tunnit alkaa 21.1 ja loppuu 13.5. eli yhteensä 15 kertaa (ei talvilomalla).
Opettajana on Aru Hakkarainen. Ilmoittautuminen linkistä yllä. Tämän ryhmän kevään hinta on 230 € (sisältää myös jäsenmaksun).
Ryhmiin ilmoittaudutaan linkistä alla
https://jyvaskylantanssiopisto.hobiver.com/ilmo/121
Tervetuloa mukaan K-poppaamaan!