Korvausviikon tunnit

Korvausviikolla 18.-24.5. pidettävät tunnit.

LA 18.5.

KLOTUNTISALIOPE
10.30-11.15Perhetanssi 1-4 v. (126) Tervetuloa tälle tunnille korvaamaan!Vap 4KN
11.30-12.30House (129) Vap 2JV
10.00-11.00Irlantilainen tanssi (123)Kal yläPMA
11.00-12.00Nykytanssi alkeet 2/perus 1(124)Kal yläPMA

MA 20.5

KLOTUNTISALIOPE
11.00-12.00Nykytanssi 60+ (021)Vap 2KN
12.00-13.00Sysäys tanssiin 60+ (147) Tervetuloa tälle tunnille korvaamaan!Vap 2KN
16.00-17.00nykytanssi perus 1-2 (024)Vap 4ME
17.15 -18.00perhebreikki (006)                                                                                                             Kal alaJR
17.30-18.30  Jazz aikuis alkeet (009)Vap 1TN
18.00-19.15Aikuisbaletti alkeet1(018) + Aikuisbaletti alk 2 (111) + Aikuisbaletti perus 1 (113)Vap3RP
19.15-20.30 Aikuisbaletti perus 2(019) + Baletti 60+(072) + Baletti alkeet 1-2 (110)Vap 3RP
20.30-21.00Varvastekniikka (020)Vap 3RP
18.00-19.00Aikuiset 2 kisatreeni (085)Kal alaJV
19.00-20.00Waacking alkeet  (107) + waacking perus (109)    Kal alaJM
16.00-17.00Musikaalitanssi (016)Vap 3AJ
17.00-18.00Jazz/Show perus 2 (017)Vap 3AJ
18.15-19.00Nykytanssi alkeet 2 (013) + jazz alkeet 7-9v. (089)Vap2AJ
19.00-19.45Nykytanssi VEK (014)Vap 2AJ
19.45-20.45Dance Mix alkeet (015)Vap 2AJ
17.30-18.45Jazztanssi jatko 1-2( 003)Kal YläJK
18.45-20.00Jazztanssi EK-III (004)Kal YläJK
20.00-21.00Comm. jazz jatko 2-3 (005)Kal YläJK
17.00-18.15nyky/kehotietoisuus (032Vap 2MIS
18.15-19.45nykytanssi jatko 2-3 (026)Vap 4MIS
19.45-21.15nykytanssi EK3 (027)Vap 4MIS

TI 21.5.

KLOTUNTISALIOPE
12.00-13.30Luova/kehot.60+ (050)Vap 2TH
17.30-18.45Afroryhmien kevätnäytös harjoituksetKal Ylä          MS/HH
18.45-19.45  karakteri perus (036)    Vap 1 tai 3SE
20.00-21.00nykytekn. perus (049)Vap 3SE
17.30-18.30Vintage Jazz  (093)Vap 4JK
19.00-20.00Jazztanssi per 3-4 (054)Vap 4  JK
20.00-21.30Musikaalitanssiryhmä  (055)Vap 4  JK
19.00-20.15nyky/kehotietoisuus (032Kal yläMIS

KE 22.5.

KLOTUNTISALIOPE
10.30-11.45Aikuisbaletti perus 2(019) + Baletti 60+(072) + Baletti alkeet 1-2 (110)Vap 3RP
17.30-18.30baletti perus 2 (075) Vap 4ME
16.15-17.15Nykytanssiteat. alkeet (060)Vap 2KN
17.15-18.00Lastentanssi 4-5 v. (061) Tervetuloa tälle tunnille korvaamaan!Vap 2KN
18.00-19.00Esibaletti 4-5 v. (142) + lastentanssi 3v. (087) ja baletti 6-7v. (088)Vap 2KN

TO 23.5.

KLOTUNTISALIOPE
13.00-14.00Jazztanssi 60+ (094) Tervetuloa tälle tunnille korvaamaan!Vap 2KN
16.15-17.00Iloa tanssista (086)Vap 1KN
16.45-17.45hip hop alkeet 1 (065)  + hip hop alkeet 1-2(063Kal yläJV
17.45-18.45hip hop alkeet 2 (079)Kal yläJV
18.45-20.15aikuiskisaryhmä (085)Kal alaJV
19.00-20.00Lyrical jazz jatko (048)Vap 3VP
16.30-17.45Hip hop perus 2-3 (082) + Hip hop alkeet 1 (078)Kal alaJV RL
17.45-18.45Hip hop alkeet 1 (084)Kal alaJV RL
16.00-18.00Nykytanssi perus 3(138) +Nykytanssi jatko 1(090) + Nykytanssi EK II (091)Vap 2AJ  
18.30-19.45Jazztanssi jatko 2- 3 (058)Vap 2JK
19.45-21.00Jazztanssi EK-IV (059)Vap 2JK

PE 24.5.

KLOTUNTISALIOPE
16.00-18.00Aikuisbaletti perus 2(019) + Baletti 60+(072) + Baletti alk 1-2 (110)Kal AlaRP
18.00-20.00Aikuisbaletti alkeet1(018) + Aikuisbaletti alkeet2(111) + Aikuisbaletti perus 1(113)Kal AlaRP
18.30-19.45aikuisbaletti perus 3 (101)Vap 4SE
19.45-21.00nykytanssi koreografia (102)  Vap 4SE